Ağ Güvenlik Çözümlerimiz

Sektörün önde gelen markaları ile yapmış olduğumuz iş birlikleri sayesinde müşterilerimize firma ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat maksimum fayda düşüncesiyle uygun ürünler seçerek çözümler üretmekteyiz.

Yerel ve Kablosuz Ağ Çözümlerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapısal kablolama ürünlerinde oldukça geniş bir marka ve çözüm çeşitliliği ile uçtan uca ve noktadan noktaya ağ ürünlerimiz ile çözümler sunmaktayız. Yerel ve uluslararası markalarla kurmuş olduğumuz ağlarımızda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakta uzun yıllar yüksek performansla çalışmalarını sağlamaktayız.

Uzaktan Erişim Çözümlerimiz

İş ortağı olduğumuz Vodafone ile müşterilerimize, maksimum verimlilik sağlayacakları Vodafone çözümlerini konumlandırıp kullanmalarını sağlamaktayız. Detaylı Bilgi için tıkayın

Kurumsal İnternet Çözümlerimiz

Müşterilerimize Vodafone Kurumsal İnternet erişimi (Metro Ethernet , ADSL , VDSL , FTTH) hizmetlerini sağlamaktayız. Detaylı Bilgi için tıkayın

Ev ve İşyeri Güvenlik Çözümleri

Günümüz koşullarında elektronik güvenlik çözümleri tüm yaşamımızın bir parçası olmuş durumdadır. Hemen her yerde güvenlik kameraları, elektronik kilitler, personel devam takip sistemleri, akıllı ev sistemleri kullanılmaktadır. Diako olarak bu alanda hem ürün hem çözümler konusunda oldukça geniş bir yelpazede müşterilerimize çözümler sunarak ürünler temin ediyoruz. Kapalı devre kamera sistemleri ev ve iş yeri güvenliği için kablolu kablosuz alarm sistemleri çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

Perakende Otomasyon Sistemleri Çözümlerimiz

Restorant ve mağazacılık sektöründeki tecrübemiz ile perakende satış sistemleri ve akıllı terazi sistemleri üzerine farklı uygulamaları projelendirerek müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bu çözümlerimizde yazılım ve donanım olarak iş ortaklarımızla birlikte çalışmaktayız.

Web Uygulamaları Çözümlerimiz

Müşterilerimize B2B ve B2C ihtiyaçlarına göre kendi geliştirmiş olduğumuz, Kurumsal Web sayfalarını ve E-Ticaret sitelerini hazırlamaktayız. E-Ticaret sitelerini pazaryeri entegrasyonlarını yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimize Hosting ve e-mail hizmeti de vermekteyiz.

Proje Yönetim ve Danışmanlık

Bahsi geçen tüm çözümlerimizin kurumsal müşterilerimize tarafımızdan ve/veya iş ortaklarımız tarafından uygulanmasını da projelendirip yönetiyoruz. Müşterilerimize iş ortaklarımız ile birlikte danışmanlık ve proje geliştirme hizmetlerimizle çözüm sunmaktayız.

Satış Sonrası Destek Hizmetleri

 Müşterilerimizin kullanmakta olduğu sistemlerin arıza ve sorunları için uzman ekip arkadaşlarımız ve iş ortaklarımızla her türlü iletişimi sağlayarak en kısa sürede çözüm sunmaktayız.

Ürünlerimiz

Vodafone Kurumsal Çözümlerimiz ve Ürünlerimiz için Detaylı Bilgi için tıkayın

Ağ Ürünlerimiz Donanım ve Yazılım Ürünlerimiz için Detaylı Bilgi için tıkayın